Lehátko Steps Bouncer

STOKKE
Houpací lehátko Stokke ® Steps™ Bouncer je navrženo pro maximální pohodlí vašeho dítěte.
Číst dále
Doprava zdarma
4 699 Kč
Poslední nejnižší cena:  
Původně:

Houpací lehátko Stokke ® Steps™ Bouncer je navrženo pro maximální pohodlí vašeho dítěte. Měkce polstrované sedadlo dává vašemu dítěti dostatečnou oporu, zatímco uklidňující houpání dodá pocit jako v matčině náruči. Jak vaše dítě roste, zjistí, že je schopné rozhoupat se svými pohyby samo. To podporuje vývoj svalů a koordinaci. Odnímatelná hrazdička na zavěšení hračky umožní mít oblíbenou hračku stále v dosahu.

Novorozenecká vložka byla vyvinuta ve spolupráci s pediatrem a dětským fyzioterapeutem Vibeke Smith Auliem, a zajišťuje vašemu novorozenému dítěti v lehátku náležitou oporu. Páteř novorozenců se stále vyvíjí a dokud dítě nepovyroste a nezesílí je třeba aby byla při relexaci udržována ve správné mírně zakřivené poloze.

Proto cca do 4 měsíců věku dítěte používejte tuto novorozeneckou vložku, aby bala zajištěna správná poloha vašeho dítěte.
Stokke® Steps™ Bouncer má 4 různé polohy sezení. Jednoduchým otáčením napínáku umístěného pod sedadlem, můžete tyto polohy měnit tak aby vyhovovali věku a velikosti vašeho dítěte.

Lehátko má velké a pohodlné polstrované sedadlo. Novorozeneckou vložku lze vyjmout cca ve 4 měsících, když vaše dítě trochu povyroste a nepotřebuje již přídavnou podporu.

Stokke® Steps™ Systém All-in-One provází vaše dítě od narození. Unikátní modulární sedací systém se přizpůsobí vašemu dítěti, krok za krokem. Pro vaše novorozeně, dítě, batole a školáka, Stokke® Steps™ je pohodlný, praktický a funkční způsob sezení pro vaše dítě od jeho prvního dne. Skandinávský design a konstrukce zajišťují optimální ergonomii, stejně jako kvalitu a styl.

Stokke® Steps™ Bouncer houpací lehátko a Stokke ® Steps™ Chair transformovatelná dětská židlička se doplňují a jsou stvořeni jeden pro druhého.

Materiál:
Lehátko je vyrobeno z vysoce odolného PP / PP-TC s potahem z polyesteru a bavlny (65% polyester / 35% bavlna, výplň 100% polyester). Potah odpuzuje vodu.

Údržba:
Všechny textilie lze sejmout a prát v pračce na 40 °C.
Hladký povrch z plastových dílů umožňuje snadné čištění vlhkým hadříkem.

Balení obsahuje:
Lehátko, polstrování s novorozeneckou vložkou, 5-bodový bezpečnostní pás, ramenní vycpávky a jednoramennou hrazdičku na zavěšení hračky.

Vhodné od narození.

×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU