Stokke

Severský důraz na jednoduchý, praktický a zároveň elegantní design najdete ve všech výrobcích norské značky Stokke. Důkazem, že nejde jen o prázdnou frázi, je dnes již legendární židle Tripp Trapp. Ta je dlouhodobě nejprodávanějším nábytkem v Norsku. Vysoce stabilní a zároveň flexibilně nastavitelnou konstrukci židle si zamilovala již několikátá generace dětí.

Značka Stokke se řídí heslem „dítě především“. Funkční design autosedaček, kočárků i doplňků Stokke proto vždy odpovídá potřebám dětí, ne domněnkám návrhářů. Cílem je poskytnout dětem vybavení, které jim umožní růst, poznávat svět a zároveň udržovat blízký vztah s rodiči. Kočárky, autosedačky nebo dětské nosiče Stokke tak vašemu miminku poskytnou náležité zázemí, ať už si bude hrát, spát nebo jíst.

Oblibu mezi zákazníky po celém světě si značka Stokke získala kromě funkčního designu svých výrobků také ekologickou šetrností materiálů používaných při jejich výrobě. Svojí dlouhou životností pak výrobky Stokke šetří nejen životní prostředí, ale také vaši peněženku.


Zobrazení Mřížka Seznam

202 položek

na stránce
Nastavit sestupně
 1. STOKKE
  Nomi Play
  999 Kč
 2. STOKKE
  Zimní sada na kočárek Trailz/Xplory
  od: 4 554 Kč
  Původně: 7 590 Kč 40
 3. STOKKE
  Slunečník Black
  od: 600 Kč
  Původně: 1 199 Kč 50
 4. STOKKE
  My Carrier nosič na břicho
  od: 1 859 Kč
  Původně: 3 099 Kč 40
Zobrazení Mřížka Seznam

202 položek

na stránce
Nastavit sestupně
×

Slevový kupón na 10% slevu je Váš

Stačí se zaregistrovat k odběru novinek

CHCI SLEVU