Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Během svátků 5.7. a 6.7. jsou prodejny FunBaby uzavřeny. Top autosedačku >Britax Römer Dualfix M i-Size Black Ash< nyní koupíte za akční cenu 9.790 Kč.

Židlička Tripp Trapp Classic

STOKKE
STOKKE Židlička Tripp Trapp® je geniální dětská stolička, která způsobila revoluci ve své kategorii od roku 1972, kdy byl zahájen její prodej.
Akce Doprava zdarma
od: 4 999 Kč

Skladem


  Důležité informace – ergonomie a použití židličky

Legendární dětská židlička Tripp Trapp je nejprodávanějším kusem nábytku v Norsku. Milují ji děti i jejich rodiče. Až si ji pořídíte, zjistíte proč.

Židlička Tripp Trapp
Legendární dětská židlička Tripp Trapp od norské značky Stokke je ve své domovině dlouhodobě vůbec nejprodávanějším kusem nábytku. Od svého uvedení na trh v roce 1972 si svým střídmým praktickým designem, použitými přírodními materiály a maximální bezpečností získala důvěru tisíců rodičů. Díky tomu všemu přesně ztělesňuje skandinávský přístup k životu.

Neobyčejná jídelní židlička
V židličce Tripp Trapp se vaše dítě nebude hrbit a získá správnou oporu zad pro zdravý vývoj páteře a zad. Nastavitelnost židličky ve všech třech rozměrech umožní vašemu dítěti pohodlné sezení, při kterém nebude nijak omezováno. Židlička mu vydrží dlouho – nejen díky kvalitním přírodním materiálům, ale taky díky
nastavitelnosti výšky i hloubky sedáku. Židlička Tripp Trapp tak poroste s vaším dítětem a je dokonce dimenzovaná tak, aby unesla i dospělého člověka.

Stokke = severská funkčnost
Za celosvětovou oblibou norské značky Stokke stojí funkční design, stejně jako ekologicky šetrné materiály používané při výrobě. Dlouhá životnost všech produktů Stokke totiž v konečném důsledku šetří nejen vaši peněženku, ale také životní prostředí.

Parametry židličky:
● Hmotnost: 7 kg
● Rozměry: 49 (d) x 79 (v) x 46 (š) cm
● Vhodné pro děti starší 2 let (36 měsíců)
● Materiál: dřevo

Vyberte si to pravé barevné provedení židličky Tripp Trapp do svého interiéru a dopřejte svému dítěti pohodlné, a především bezpečné posezení. A pokud si tuto legendární židličku chcete napřed prohlédnout na vlastní oči, navštivte některou z našich kamenných prodejen v Brně nebo Ostravě.