Novorozenecký set k židličce Tripp Trapp

STOKKE
Se sadou Tripp Trapp Newborn Set budete mít miminko už od narození pěkně nablízku
Číst dále
Doprava zdarma
2 749 Kč

Když do života vstoupí nový človíček, raduje se celá rodina. Abyste si ty neopakovatelné chvíle s miminkem v rodinném kruhu užili co nejlépe, bude se vám hodit novorozenecký set k židličce Tripp Trapp. Toto pohodlné, ergonomické lehátko vám umožní přisunout novorozence ke společnému posezení tak, aby se vždy nacházel ve správné výšce stolu.

Na sadě Tripp Trapp Newborn Set oceníte to, že díky 2 nastavitelným polohám a vynikající opěrce nohou, bude mít váš andílek zajištěno útulné prostředí podobné hnízdečku. Vyvýšená poloha děťátka vám pak umožní vzájemný oční kontakt, napomůže interakci během jídla a upevní společenská setkání u stolu. To je úžasný způsob, jak své dítě podpořit při budování silných vazeb a vztahů s celou rodinou.

Sada Tripp Trapp Newborn Set je bezpečná a snadno se používá. Lehátko na židli prostě snadno upevníte a vyjmete. Přičemž červeno-zelené indikátory vás ujistí, že je lehátko správně namontované. Zatímco 5bodové bezpečnostní pásy s ochrannými ramenními chrániči zajistí bezpečí dítěte. V neposlední řadě, věšák na hračky umožňuje vašemu malému udržet si svou oblíbenou hračku na dosah ruky. Tím se děťátko nejen zabaví, ale stimuluje to i jeho rozvíjející se motorické dovednosti.

Výhody novorozenecké židličky v kostce

•  Pro děti od narození do 9 kg
•  Posazení ke společnému stolu umožňuje novorozence začlenit do rodinného dění
•  5bodový bezpečnostní pás a měkké ramenní vycpávky pro pohodlí dítěte
•  Nastavitelný úhel náklonu se snadno ovladatelným tlačítkem
•  Vhodné pro všechny židle Tripp Trapp® vyrobené od května 2003