Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
  Více informací  Rozumím
Black Friday slevy až 70 % (více...) BEZPEČNOSTNÍ ÚPOZORNĚNÍ Doktorský set Little Dutch. Provozní dobu prodejen (pouze pro výdej e-shopových objednávek) v období nouzového stavu naleznete ZDE.

My Carrier nosič na záda

STOKKE
Nosítko Stokke® MyCarrier ™ je speciálně vyvinuto tak, aby bylo bezpečné a komfortní pro vaše děťátko i pro vás.
 Prodej ukončen
Kategorie: Default Category

Vynikající ergonomie a nastavitelnost pro maximální pohodlí

• Nosič pro batolata a kojence je navržen tak, aby poskytl vašemu dítěti panoramatický výhled na svět
• Nastavitelná výška sedadla pro vaše rostoucí dítě
• Používejte s postrojem předního nosiče Stokke® MyCarrier ™
• Schváleno lékařskými odborníky

Upozornění! Nosič Back Carrier na záda je doplňkem k nosíči My Carrier a je kompatibilní pouze s nosičem Stokke My Carrier s pořadovým číslem začínajícím 114AA nebo 114BA9.
Nosič na záda pro miminko a batole je navržen tak, aby dal vašemu dítěti panoramatický výhled na svět. Dítě sedí vysoko na Vaších zádech a může všechno snadno vidět a prozkoumat. Výška sedadla je nastavitelná tak, aby rostla s vaším dítětem. Nosné kovové tyče zajišťují správné a rovnoměrné rozložení hmotnosti, takže si můžete zvolit delší cestu domů. I když vaše dítě roste , nosič je pohodlný a stabilní jak pro rodiče, tak pro děti. Nosič Stokke® MyCarrier ™ je vhodný od 9 měsíců + (pokud dítě už zvládne sedět bez Vaší pomoci) a až do hmotnosti 15 kg. Sedadlo může být přizpůsobeno přibližně od 18 měsíců tak, aby vaše dítě lépe vidělo.